اجرای پروژه های نرم افزاری فنی مهندسی در تمامی گرایش ها

برای مشاهده لیست کامل مطالب مربوط به هر رشته بر روی عنوان آبی رنگ آن کلیک نمایید.

انجام پروژه مهندسی صنایع

رشته مهندسی صنایع می توان رشته ای مرتبط با تحلیل و طراحی و پیاده سازی و بهینه نمودن سیستم های یکپارچه از انسان ، ماده ، دیتا ، تجهیزات و انرژی دانست.از این رشته می توان به ارزیابی و بررسی نتیجه های بدست آمده از سیستم یکپارچه بر مبنای علوم تخصصی دانش ریاضی ، طبیعی ، اجتماعی و همچنین قواعد و متدهای تجزیه و تحلیل مهندسی پرداخت.

خدمات و مشاوره انجام پروژه در همه گرایش های مهندسی برق

مهندسی برق را می توان به عنوان علم تحلیل و بررسی ریاضی رخدادهای فیزیکی معرفی نمود که با بارهای الکتریکی و انتقال و پیامدهای آنان در ارتباط است.از جمله ی این پیامدها می توان به موضوعاتی از قبیل موج الکترومغناطیسی ، نیروی مغناطیسی ، نیروی الکتریکی ، میدان الکتریکی ، میدان مغناطیسی ، جریان الکتریکی ، پتانسیل الکتریکی و … اشاره نمود.رشته مهندسی برق به دلیل اکتشاف خواص مغناطیسی و الکتریکی مواد جهت کاربرد خواص مذکور به منظور ساخت و تولید لوازم الکترونیک و الکتریک مورد استفاده قرار می گیرد.

انجام پروژه مکانیک:
در مجموعه شکوفااندیش انجام پروژه های مهندسی مکانیک در همه گرایش ها و مقاطع ارشد و دکتری پشتیبانی میشود.

شاخه‌ای از مهندسی است که با طراحی، ساخت و راه‌اندازی دستگاه‌ها و ماشین‌ها سروکار دارد.تهیه و ساخت دستگاه‌هایی که انرژی‌های مختلف نظیر انرژی خورشید، انرژی هسته‌ای و انرژی شیمیایی را به کار می‌گیرند نیز در حوزهٔ این شاخه از دانش است. این رشته یکی از قدیمی ترین و گسترده ترین رشته های مهندسی است.
مهندسی مکانیک نیازمند فهم مفاهیمی همانند مکانیک، سینماتیک، ترمودینامیک، دانش مواد، تحلیل سازه ها و الکتریسیته است .

انجام پروژه مهندسی عمران
انجام پروژه عمران , انجام پروژه مهندسی عمران , انجام پروژه عمران سازه

(به انگلیسی: Civil engineering)‏ رشته‌ای است که هدف آن تربیت نیروهای متخصصی است که بتوانند در پروژه‌های مختلف عمرانی در زمینه‌های ساختمان‌سازی، راه‌سازی، پل‌سازی، برج‌سازی، سازه‌ها و بناهای آبی، جمع‌آوری و دفع فاضلاب و غیره مسئولیت طراحی، محاسبه، اجرا و نظارت بر اجرا را بر عهده گیرند. مهندسی عمران از جمله رشته‌هایی است که بیانگر کاربرد علم در ایجاد سازندگی و عمران است. یعنی هرچیزی که به آبادی یک کشور باز می‌گردد، مانند: سد، فرودگاه، جاده، برج، تونل، دکل‌های مخابراتی، ساختمان‌های مقاوم در برابر زمین‌لرزه، سیل و آتش و نیروگاههای برق و مصالح سبک، ارزان و با کیفیت مناسب برای ساخت و ساز، در حیطه کار مهندس عمران قرار می‌گیرد.

نجام پروژه مهندسی شیمی , نگارش و ترجمه تخصصی مقالات

عبارت است از فرآیندی شیمیایی از قبیل واحدهای یک پالایشگاه،پتروشیمی، صنایع چوب و کاغذ، صنایع غذایی، صنایع سلولزی، صنایع پلیمر، صنایع شیمیایی معدنی و غیره .
انجام پروژه مهندسی شیمی فرآیند :

واحدهایی که فرآیندهای شیمیایی برای تولید انبوه به کار می‌رود. به این بخش از مهندسی شیمی، مهندسی فرآیند گفته می‌شود.
فرآیندهای مجزایی که توسط یک مهندس شیمی به کار گرفته می‌شوند (مانند تقطیر، استخراج و…)، عملیات واحد نام داشته و شامل واکنش شیمیایی، عملیات انتقال جرم، انتقال حرارت و انتقال اندازه حرکت هستند. این فرآیندها برای سنتز شیمیایی یا جداسازی شیمیایی با هم ترکیب می‌شوند.

انجام پروژه معماری:
رسالت اصلی رشته معماری و انجام پروژه معماری ،طراحی ساختمان های مفید ، زیبا و اصیل و ساماندهی به محیط مصنوع و شکل دهی به فضای زندگی انسان در توازن با طبیعت متناسب با ارزش ها و شرایط فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی و فنی جامعه است .
معماری در هر عصر گویای نحوه زندگی اجتماعی ، سیاسی،اقتصادی مردم آن سرزمین می باشد و به همین دلیل برای آگاهی از آنچه در آن مکان گذشته است به مطالعه معماری آن زمان می پردازند.

مهندسی کامپیوتر (به انگلیسی: Computer engineering) دانشی مرکّب از مباحث رشته‌های مهندسی الکترونیک، مهندسی برق و طراحی نرم‌افزار است. این رشته برخلاف مهندس نرم‌افزار با طراحی، توسعه و تولید سیستم‌های کامپیوتری در هر دو شاخه سخت‌افزار و نرم‌افزار سر و کار دارد.

این رشته در ابتدا تحت پوشش رشته‌ای به نام انفورماتیک و تحت نظر دانشکده‌های ریاضی تدریس می‌شد. هم اکنون این رشته در اکثر دانشگاه‌ها با عنوان مهندسی کامپیوتر و تحت نظر دانشکده فنی (یا مهندسی) ارائه می‌گردد. علاقه‌مندان جهت مشاهده کتاب های رشته مهندسی کامپیوتر می‌توانند به سایت وزارت علوم مراجعه نمایند. گرایش‌های رشته مهندسی کامپیوتر و رده‌بندی تحصیلی آن در ایران به شرح زیر است:

گرایش‌های کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر به صورت زیر است:

گرایش ۱: هوش مصنوعی
گرایش ۲: معماری کامپیوتر
گرایش ۳: نرم‌افزار
گرایش ۴: الگوریتم و محاسبات